czwartek, 24 października 2019

Gdzie mnie znajdziecie

  Dzień dobry wszystkim, którzy tu zaglądają :) Od jakiegoś czasu nie publikuję przepisów na blogu, ale to nie znaczy, że nie działam na tym polu. Przez wzgląd na brak czasu (mam nadzieję, że jak już wszystko się ułoży to tu wrócę) przepisy pojawiają się tylko na moim koncie instagramowym. Jeśli chcecie zajrzeć to zapraszam, tu zostawiam dla Was link :) 4 komentarze:

  1. Chciałbym Wam polecić stronę https://www.phamily.pl/blog/artykul/jestes-tym-co-jesz.html , gdzie dowiecie sie jak ważne jest prawidłowe odżywianie. To od niego zależy funkcjonowanie mojego organizmu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Odżywianie jest bardzo ważne tylko wybierajcie zdrowe, jakościowe produkty. Na stronie https://www.olejznatury.pl/ dla przykladu ja zamawiam oleje zimnotłoczone i jestem zadowolony. Zerknijcie w wolnej chwili.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepięknie to wygląda naprawdę rewelacyjny przepis. Teraz jestem na diecie i korzystam z cateringu dietetycznego https://goodboxfit.pl/ więc musze się tego trzymać ale może kiedyś zrobię taki obiadek dla rodzinki i dla siebie. Na pewno jeszcze zajrzę nie raz na twojego bloga!

    OdpowiedzUsuń